Norsko a Špicberky plavba lodí s MSC Preziosa

Plavba lodí Norsko a Špicberky s MSC Preziosa

Děti plavba na mořiLast minute plavba na moři
Plavby lodí MSC Preziosa Itinerar plavby lodí

Destinace: Severní a východní Evropa
Trasa: Hamburk, Molde Fjord, Tromso, Longyearbyen (Špicberky), Honningsvag, Longyearbyen (Špicberky), Hellesylt & Geiranger, Stavanger, Hamburk
Loď: MSC Preziosa
Počet nocí: 14
Doprava: Vlastní, Letecká z Prahy, Letecká z Vídně
Cena: 24 960 Kč

Uvedená cena plavby je platná pro jednu osobu v nejnižší dostupné kajutě (zpravidla typu Bella) při obsazenosti minimálně dvěma dospělými. Dvě děti do 17 let včetně hradí přístavní taxy (více v rezervačním formuláři). Před i po plavbě je možné zajistit ubytování v Hamburku. Cena plavby zahrnuje* Ubytování na lodi v nejnižší dostupné kajutě (zpravidla typu Bella) při obsazenosti alespoň dvěma dospělými (ubytování v jiném kategorii kajuty je za příplatek). Rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd, večeře, odpolední a půlnoční bufet), nápoje z nápojových automatů 20 hodin denně v bufetové restauraci (voda, káva, čaj). Room servis – denně úklid kajuty, výměna ručníků, možnost snídaně do kajuty. Vstup do kulturních a sportovní zařízení na lodi - fitness, bazén, vířivky (u hlavního bazénu), sportovní hřiště, čítárna, diskotéka, herna, kasino aj. dle nabídky konkrétní lodi. Dětský klub a junior club. Cena plavby nezahrnuje* Dopravu do přístavu a zpět v případě výběru vlastní dopravy. Servisní poplatky plavební společnosti ve výši 10 Euro/osoba od 12 let/noc, děti 2 – 12 let hradí 5 Euro, děti do 2 let poplatky nehradí (servisní poplatky je možné uhradit předem). Individuální cestovní pojištění, které je možné si přikoupit od pojišťovny Union při objedávce plavby. Doplňkové služby na lodi - lázeňské služby, herní automaty, internetový koutek, kadeřník, zdravotní služby aj. dle nabídky konkrétní lodi. Fakultativní výlety pořádané plavební společností. Služby českého technického doprovodu. * Pokud není v cestovní smlouvě uvedeno jinak. Příplatky Vnitřní kajuta Fantastica: cena na vyžádání. Kajuta s výhledem na moře Bella: cena na vyžádání. Kajuta s výhledem na moře Fantastica: cena na vyžádání. Kajuta s balkónem Bella: cena na vyžádání. Kajuta s balkónem Fantastica: cena na vyžádání. Kajuta s balkónem Aurea: cena na vyžádání. Apartmá s balkónem Aurea: cena na vyžádání. Kajuta Yacht club: cena na vyžádání. Parkování automobilu v Hamburku od : cena od 129 do 169 Euro/plavba.

Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Po Středomoří s českým delegátem
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.